Верстат багатофункціональний 1350 об/хв, 230 В/50 Гц Powermat PM0968 багатофункціональний верстат

- Немає в наявності
- Код: PM-PM0968
1 728 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат точильний багатофункціональний Powermat PM-OWF-170M 170 Вт
Точило оснащене диском з алмазним покриттям. Алмазні диски довговічніші та менше зношуються, ніж класичне каміння, яке використовують у точилах. До набору входять три заточувальні насадки: свердла зі швидкорізної сталі, ножі та ножиці, стамески та рубанки.

Характеристики:
- Живлення 230 В / 50 Гц
- Потужність 170 Вт
- Номінальна швидкість холостого ходу 1350 об/хв
- Діаметр свердла 3-13 мм
- Діаметр леза 6-51 мм
- Точило 3в1 свердла з високоякісної сталі, ножі та ножиці, стамески та рубанки
- Вага 1,5 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Споживана потужність | 0.17 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Точильний |
| Кількість обертів холостого ходу | 1350 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 728 ₴








