Електрообігрівач (тепловентилятор) MTM ME2PTV, 2 кВт, для приміщень до 20 м²

- Немає в наявності
- Код: KVD-ME2PTV
1 332 ₴
Електричний обігрівач MTM ME2PTV
Електричні обігрівачі ефективно працюють у різних умовах і забезпечують швидкий обігрів приміщень завдяки простому монтажу та високій ефективності. Вони створюють відчуття тепла відразу після ввімкнення. Обігрівачі серії ME PTC є повністю портативними, тому їх можна використовувати як в офісах і житлових приміщеннях, так і на великих промислових об’єктах для обігріву робочих зон.
Електричний обігрівач MTM ME2PTC не виділяє водяну пару, на відміну від обігрівачів з процесом спалювання без відведення вихлопних газів, що робить його особливо корисним для осушення приміщень.
Модель MTM ME2PTC потужністю 2000 Вт є ефективним переносним джерелом тепла, що ідеально підходить для додаткового обігріву під час будівельних та оздоблювальних робіт. Завдяки компактній конструкції, високій тепловій ефективності, тихій роботі та відсутності викидів і споживання кисню, цей обігрівач чудово підходить для обігріву приміщень, де перебувають люди та тварини.
Обігрівач MTM ME2PTC має міцний металевий корпус із надійними ізольованими ручками для зручного перенесення. Всередині встановлені сучасні та енергозберігаючі нагрівальні елементи PTC, що забезпечує до 30% більшу економію в порівнянні з обігрівачами на основі стандартних ТЕНів.
- Швидке обігрівання приміщення
- Зональний нагрів
- Просушування
- Вентиляція
- Виробник - MTM
- Тип теплоносія - Електричний
- Різновид нагрівального елемента - Керамічний
- Джерело живлення - Мережа
- Напруга мережі - 230 В, 50 Гц
- Два режими потужності - 1000/2000 Вт
- Вбудований терморегулятор - Так
- Площа обслуговування - 20 м²
- Продуктивність - 97 м³/год
- Монтаж - Підлоговий
- Габарити - 200 х 200 х 200 мм
- Вага - 2,1 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MTM |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота | 200 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Колір корпусу | Червоний |
- Ціна: 1 332 ₴

