Електричний обігрівач Helper 2000 Вт, 20 м² HTH-2000S

- Немає в наявності
- Код: HTH-2000S
1 189,29 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Керамічний тепловентилятор Helper HTH-2000S

2000 Вт
20 м²
1,4 кг
Helper HTH-2000S — потужний керамічний тепловентилятор для обігріву приміщень до 20 м². Ефективний, компактний і ідеально підходить для дому чи офісу.
Технічні характеристики:
| Напруга | 220 В |
|---|---|
| Частота струму | 50 Гц |
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа обігріву | 20 м² |
| Потік повітря | 158 м³/год |
| Габарити | 195 × 170 × 285 мм |
| Вага | 1,4 кг |
Особливості:
✔ Компактні розміри
✔ Низький рівень шуму
✔ Висока продуктивність
✔ Автономна робота
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настільний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Дисплей | Ні |
| Індикатор роботи | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 1.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Захист від перегрівання | Так |
- Ціна: 1 189,29 ₴










