Шланг для брудної води Шланг для перекачування води з високою механічною міцністю Шланги для Води V60126

Топ
- Немає в наявності
- Код: DGT-V60126
1 185,33 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для перекачування води з високою механічною міцністю
Цей шланг ідеально підходить для перекачування та нагнітання води, включаючи використання з насосами для чистої та брудної води. Він відрізняється високою стійкістю до перепадів температур, відмінною механічною міцністю та чудово працює при вигинах, що робить його ідеальним вибором для різних насосних систем.

Характеристики
- Довжина 50 м
- Діаметр шланга 1 дюйм / 25 мм
- Виготовлений з м'якої гумової маси.
- Максимальний робочий тиск 2 бар
Комплектація:
Шланг, Документи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verke |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 50 мм |
| Робочий тиск | 2 бар |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип товару | Шланг |
| Діаметр | 25 мм |
| Діаметр шланга (") | 1" мм |
| Матеріал шланга | Гума |
| Стан | Нове |
| Тип | Шланг лейфлет |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 1 185,33 ₴

