Настільний свердлильний верстат SYNTOP 1500 Вт 16 мм 2650 об/хв свердлильний верстат для гаража

- Готово до відправки
- Код: KVD-SYNTOP-540425
4 189 ₴
3 289 ₴
Свердлильний верстат SYNTOP призначений для просвердлювання заготівок із різних матеріалів (дерево, метал, пластик, цегла, бетон). Двигун на свердлильному верстаті встановлений однофазний з, асинхронний. Конструктивно Верстат Geko складається з електродвигуна, обертальний рух від якого, через приводний механізм, передається на вал із патроном. Механічна частина встановлена на колоні. Нижня частина верстата являє собою фундаментальну плиту великої маси, для більшої стійкості. Заготівка закріплюється на робочому столі. Завдяки можливості регулювання основних параметрів, надійній фіксації та точному руху свердла на свердлильному верстаті вдається досягти найбільш точного свердління: глибина, діаметр, рівність стінок.
Особливості:
- потужний і надійний електродвигун
- елементи, що обертаються, на підшипниках
- подвійна електроізоляція
- тески на станине
Характеристики:
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм
Комплект постачання:
- патрон
- ключ патрона
- затискні лещата
- посібник з експлуатації
- картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 3 289 ₴


