Бетономішалка будівельна Skiva 120 л 500 Вт будівельний бетонозмішувач для розчину бетономішалка

- Готово до відправки
- Код: KVD-97372
7 489 ₴
5 989 ₴
Характеристики:
|
Виробник: |
Skiva |
|
Гарантія: |
1 рік |
|
Потужність: |
500 Вт |
|
Напруга: |
220V/50 Гц |
|
Тип: |
Венцева |
|
Об'єм бака: |
120 л |
|
Об'єм суміші: |
95 л |
|
Конструкція рами: |
Сталева |
|
Транспортувальні колеса: |
Є |
|
Габарити: |
820х720х380 мм |
|
Вага: |
35 кг |
ОПИС:
Бетонозмішувач Skiva — це надійний інструмент високої якості, який використовується для швидкого приготування бетонних і будівельних розчинів завдяки двигуну, потужність якого становить 500 Вт. Невелика вага та простота у використанні ідеально підходить для будівельних робіт. Максимального комфорту дає змогу наявність транспортувальних коліс, що дає змогу легко пересувати інструмент у потрібне місце. Ця модель обладнана ремінним передаванням, що неабияк подовжує термін експлуатації двигуна.Вінець, яким обладнана бетонозмішувач, зносостійкий і легкозамінний. Має захист від попадання робочої суміші на шестерню.
ОСОБЛИВОСТІ:
- Конструкція рами зі сталі
- Надійний вінець
- Швидке приготування суміші
- Перекидання колесо обладнане фіксатором
- Можливість працювати на дві сторони
- Оптимальна потужність двигуна під об'єм бака
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бетонозмішувач
- Транспортувальні колеса
- Картонна упаковка
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Принцип дії бетономішалки | Гравітаційний |
| Об'єм бака бетономішалки | 120 л |
| Об'єм готової суміші | 95 л |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна | |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 810 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Висота | 380 мм |
| Вага | 35 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 5 989 ₴







