Циркулярна пила універсальна для дому BLACK 185мм пила циркулярна заглибна з напрямною шиною ручна електро циркулярка

-7%
- Готово до відправки
- Код: KVD-63524_max
1 599 ₴
1 489 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги :
Пила дискова BLACK - потужний інструмент, що використовується в столярній справі для виконання пропилу у деревині різної щільності. В якості рушійної сили виступає потужний 1850 Вт електромотор. Дискова пила розрахована на роботу з 185 мм диском.
Характеристики :
|
Комплект поставки :
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Електромотор |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 489 ₴






