Бензокоса для косіння трави 2-тактна Demon 52 см³ мотокоса для дому бензинова мотокоса для саду мотокоса для кущів

-19%
- Готово до відправки
- Код: KVD-870143
2 589 ₴
2 089 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Котушки з волосінню
- 1 диск на 3 лопаті
- Комплект ключів
- Ремінь
- Інструкція
📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів, відправка можлива тільки на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур'єром Нової Пошти уточнюйте окремо - тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, уточнюйте вартість і можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 2 089 ₴




