Бензинова мотокоса 2-тактна Erman 52 куб.см мотокоса садова косарка садова ручна для трави косарка для трави 2-тактна

-19%
- Готово до відправки
- Код: KVD-870145
2 589 ₴
2 089 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Потужність: 3,5 кВт
- Об’єм двигуна: 52 см³
- Об’єм паливного баку: 1.2 л
- Діаметр скошування ножем: 255 мм
- Діаметр скошування котушкою: 420 мм
- Діаметр ліски: 2.4 мм
- Тип штанги: цільна, 26 мм
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Бензинова мотокоса
- Ключі.
- Профі ремінь

📦 Зверніть увагу: через габарити бензинових тримерів, відправка можлива тільки на вантажні відділення Нової Пошти.
🚚 Вартість доставки кур'єром Нової Пошти уточнюйте окремо - тарифи можуть відрізнятися залежно від адреси доставки.
✉ Якщо вас цікавить доставка через Укрпошту, уточнюйте вартість і можливість доставки у нашого менеджера або на гарячій лінії Укрпошти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 52 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 3500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 2 089 ₴





