Свердлильний верстат PSM PS-WK600 1500 Вт 2650 об/хв 16 мм свердлильний верстат по дереву

-21%
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: KVD-PS-WK600
4 189 ₴
3 289 ₴
Показати оптові ціни+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл колонно-свердлильний верстат PSM PS-WK600
Цей колонно-свердлильний верстат PSM PS-WK600 з асинхронним двигуном потужністю 1500 Вт – це надійний і функціональний інструмент, який ідеально підходить для сервісних і майстерень, а також для домашнього використання. Верстат ефективно справляється з точним свердлінням різноманітних матеріалів, включаючи дерево, композити, алюміній, сталь, чавун і пластмаси. Завдяки міцній конструкції з товстого лиття, цей інструмент забезпечує високу стійкість і довговічність у порівнянні з дешевшими моделями.
Характеристики
- Потужність: 1500 Вт
- Швидкість обертання: до 2650 об/хв
- Утримувач свердла: до 16 мм
- Максимальна глибина свердління: 50 мм
- Розмір стола: 160 × 160 мм

Особливості
- Ефективний безщітковий асинхронний двигун, що працює тихо і без зайвих вібрацій.
- Вибір швидкостей для оптимального режиму роботи з різними матеріалами.
- Міцний зубчастий тримач для свердл з діаметром 13 мм
- Плавне регулювання глибини свердління і регулювання нахилу робочого столу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WK |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2650 об/хв |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Загальні параметри | |
| Вага | 14 кг |
- Ціна: 3 289 ₴







