Пила циркулярна електрична ручна DEDRA DED7925 185мм 1400Вт циркулярна пила ручна для домашнього використання та ремонту

- Готово до відправки
- Код: KVD-DED7925
1 789 ₴
1 489 ₴
Ручна циркулярна пила DEDRA DED7925 185 мм, 1400Вт
Ручна циркулярна пила DEDRA DED7925 призначена для різання всіх видів деревини та деревоподібних матеріалів, таких як фанера, ДСП тощо за розмірами.
Пристрій має функцію механічного видалення тирси, що значно обмежує розкид тирси та забезпечує порядок на робочому місці. Пила дозволяє виконувати основні операції розпилювання дерев’яних елементів, такі як: поздовжній, поперечний або діагональний розпил.
Ергономічність і зручність роботи підвищують прогумовані і продумані ручки, завдяки яким інструмент добре лежить в руці. Додаткова паралельна напрямна, що входить до комплекту, забезпечить точне та повторюване різання. Пила виготовлена з високоякісних матеріалів і характеризується довговічністю, стійкістю та тривалим терміном служби.
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
1. Зручна ручка
Профільована, прогумована, міцна ручка полегшує роботу та транспортування приладу.
2. Ефективний двигун
Мотор високої потужності 1400 Вт забезпечує ефективну роботу пристрою протягом усього терміну служби.
Диск діаметром 185 мм дозволяє розпилювати деревину товщиною до 55 мм.
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 489 ₴


