Ручна циркулярна пила для розпилу дошок Champion CP-1066 1400Вт циркулярна ручна пила електрична для різання дерева та фанери

-17%
- Готово до відправки
- Код: KVD-CP-1066
1 789 ₴
1 489 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручна дискова пила Champion CP-1066 185 мм, 1400Вт
Пила призначена для деревини та деревоподібних виробів.
Завдяки двигуну потужністю 1400 Вт і диску діаметром 185 мм, він дозволить вам швидко і точно різати вздовж і впоперек.
Крім того, завдяки системі пиловідведення робота з нашою пилкою стане набагато комфортнішою та безпечнішою.
Характеристики:
- Потужність: 1400 Вт
- Кількість оборотів: 4000 об/хв
- Діаметр диска: 185 мм
- Діаметр посадкового отвору: 20 мм
- Глибина пропила під 45°: 44 мм
- Глибина пропила під 90°: 44 мм
- Клас інструменту: Побутовий
- Регулювання оборотів: Ні
- Відрізні диски повинні бути захищені від падінь і ударів.
- Електроінструмент слід рухати рівномірною та легкою подачею через матеріал.
- Надто сильна подача знижує довговічність робочих інструментів і може пошкодити електроінструмент.
- Більший важіль використовується для нахилу нижньої кришки.
- Має систему відведення пилу, що робить роботу більш ергономічною та комфортною.
.
Комплектація:
- Дискова пила
- Диск
- Напрямна лінійка
- Гайковий ключ
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Польща |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 20 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4000 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 44 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 1 489 ₴






