Культиватор електричний потужний KAWTA KW--84850 1100 Вт 300мм електрокультиватор

- Немає в наявності
- Код: KVD-KW-84850
4 742,68 ₴
Культиватор KAWTA KW-84850 електричний 1100 Вт 300мм 93 дБ
Електричний культиватор KAWTA KW-84850 з шириною захвату 30см - ідеальний інструмент для тих, хто займається садово-городніми роботами на власній ділянці. Оснащений потужним двигуном потужністю 1100 Вт та оптимізованою коробкою передач, він забезпечує високу продуктивність під час роботи. Ножі культиватора закриті металевим кожухом, який забезпечує додаткову безпеку оператора, захищаючи його від відколів каміння. Культиватор простий в управлінні і дуже зручний у використанні. За допомогою цього інструменту ви зможете швидко та ефективно підготувати ґрунт до посіву або висадки рослин у вашому саду. Культиватор KAWTA KW-84850 - це довговічний, надійний і функціональний інструмент, який виправдає очікування навіть найвибагливіших користувачів.
Особливості:
- Потужний та надійний
- Ефективний та простий у використанні
- Доступна ціна
- Регульована глибина обробки
- Ергономічна рукоятка
- Захисний кожух
- Легкий та компактний
- Інструмент - Культиватор
- Вага - 10 кг
- Діаметр - 200 мм
- Потужність - 1100 Вт
- Рівень шуму - 93 дб
- Тип живлення - Мережа
- Ширина культивації - 300мм

| Основні | |
|---|---|
| Тип | Культиватор |
| Тип двигуна | Електричний |
| Максимальна ширина обробки | 30 см |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Кількість обертів двигуна | 370 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип живлення | Електричний |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
- Ціна: 4 742,68 ₴





