Кущоріз бензиновий 650 мм 6500 об/хв. GardeTech GTRIN-26021

-18%
- Готово до відправки
- Код: KVD-GTRIN-26021
5 489 ₴
4 489 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кущоріз бензиновий 650 мм GardeTech
✅ Ножиці мають ергономічну рукоятку і добре збалансовані, що забезпечує комфорт навіть при тривалому використанні.
✅ Конструкція рукоятки дозволяє зручно підстригати як верхню частину живоплоту, так і бічні сторони, зводячи до мінімуму втому рук і спини.
✅ Ножиці оснащені двома ріжучими лезами з робочою довжиною 650 мм, що дозволяє швидко і точно обрізати великі ділянки.
✅ Леза виготовлені з високоякісного алюмінію, міцні та стійкі до пошкоджень, що забезпечує тривале використання інструменту.

Характеристика:
- Об'єм двигуна: 25,4 куб
- двигун: одноциліндровий, двотактний
- Охолодження: повітря
- Потужність: 1700 Вт / 2,32 км
- Паливо: суміш масло/неетилований бензин 1:25
- Швидкість двигуна: 6500 об/хв
- Спосіб запуску: стартер
- Ємність паливного бака: 600 мл
- Довжина леза: 650 мм
- Шум: 108 дБ
- Розмір упаковки: 250х1100х250 мм
- Ваги: 7 кг
Завдяки потужному двигуну 25,4 куб і продуманій конструкції цей мотоножиці підійде для роботи в будь-якому саду, забезпечуючи високу мобільність і зручність, недоступні електричним моделям.

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип | Бензиновий кущоріз |
| Довжина шини | 650 мм |
| Потужність двигуна, Вт | 3500 |
| Потужність двигуна, л. с. | 4.7 |
| Загальні | |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Об'єм паливного бака | 0.6 л |
| Довжина | 1100 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 250 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
- Ціна: 4 489 ₴






