Точильний 1500 Вт, 150 мм, 2950 об/хв Powermat PM1144 багатофункціональний верстат

- Немає в наявності
- Код: PM-PM1144
1 961,73 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат шліфувальний Powermat PM-SS-1500M 1500 Вт
Потужна настільна шліфувальна машина для домашнього використання. Безвібраційна робота, точне шліфування, якісна збірка забезпечують тривалий термін служби машини. Шліфувальна машина оснащена металевим корпусом, регульованими насадками, іскрогасником. Настільна шліфувальна машина Powermat PM-SS-1500 - корисний пристрій для кожного будинку і майстерні.
Ця модель призначена для сухого шліфування, заточування та очищення різних ріжучих інструментів, ножів, біт, металевих деталей, ключів та інших інструментів і предметів.

Характеристики:
- Живлення 230В / ~50Гц
- Максимальна потужність 1500 Вт
- Розмір кола 150 х 16 х 12,7 мм
- Швидкість без навантаження 2950 об/хв
- Вага 4,5 кг

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Вага | 15 кг |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 2950 об/хв |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Живлення | Мережа 220В |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 961,73 ₴










