Косильна головка 9 см, 6 см Powermat PM1007 косильна головка для бензокоси з ланцюгом

- Немає в наявності
- Код: PM-PM1007
528,92 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Насадка для мотокоси Powermat PM-G6
Професійна тримерна головка POWERMAT, призначена для стрижки трави тощо, підходить для більшості бензинових кущорізів, доступних на ринку. Міцні гачки кришки запобігають її від'єднанню під час роботи. Повністю автоматичний, готовий до роботи після встановлення. Якість дозволяє використовувати виріб кілька сезонів.
- Висока якість
- Універсальна - головка для стрижки трави тощо призначена для більшості бензинових кущорізів, представлених на ринку.
- Встановлення ланцюга відбувається швидко.
- Заточені ланцюги

Характеристики:
- Стан: новий
- Матеріал: марганцева сталь.
- Чорний колір
- Діаметр монтажного отвору: 25,4 мм
- Загальна довжина: прибл. 33 см
- Діаметр: 9 см
- Висота: 6 см
- Кріплення: гвинт із лівою різьбою М10 х 1,25.
- Макс. об/хв: 10 000 об/хв.
- Вага: 547 г

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Стан | Новий |
| Тип | Блок ножів |
| Застосування | Мотокоса |
| Матеріал | Сталь |
| Загальні | |
| Вага | 547 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості диска/ножа | |
| Діаметр диска | 90 мм |
| Заточка диска/ножа | Двостороння |
| Діаметр посадки диска/ножа | 25.4 мм |
| Заточення диска/ножа | Двостороння |
- Ціна: 528,92 ₴








