Електричний тепловентилятор Schmith SNEL2, обігрівач на 2000 Вт

- Немає в наявності
- Код: KVD-SNEL2
1 332 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрообігрівач тепловентилятор Schmith SNEL2
Електричний обігрівач Schmith SNEL2 — це сучасне рішення для швидкого та безпечного обігріву будь-якого приміщення. Завдяки інноваційній керамічній технології нагрівання, цей пристрій поєднує у собі високу ефективність, економічність та екологічність.
Завдяки потужності до 2 кВт і продуктивності до 150 кубічних метрів на годину, тепловентилятор Schmith SNEL2 швидко створить тепло і затишок у вашому будинку. Зручне управління і можливість регулювання потужності дозволяють легко налаштувати бажану температуру. А вбудовані системи захисту допомагають використовувати прилад без будь-яких побоювань про можливі ризики.
Особливості моделі:
- Керамічний нагрівальний елемент
- Регульований термостат нагріву
- Два режими нагріву 1000Вт/2000Вт
- Компактний розмір і мала вага
- Захист від перегріву
Характеристики:
- Тип - Електричний
- Виробник - Schmith
- Джерело живлення - Мережа
- Напруга мережі - 230 В, 50 Гц
- Два режими потужності - 1000/2000 Вт
- Продуктивність - 150 м3/год
- Опалювальна площа - 20м2
- Термостат - Так
- Габарити - 185 х 175 х 205 мм
- Вага - 2.2 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Механічне |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 175 мм |
| Глибина | 205 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Колір корпусу | Жовтий |
- Ціна: 1 332 ₴





