Дизельний автономний обігрівач Helper HHD-05C3 5 кВт, 195 м3/год

- Немає в наявності
- Код: HHD-05C3
8 123,75 ₴
+380 (67) 813-57-04
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дизельний обігрівач Helper 5000 Вт 195 м³/год

Helper 5000 Вт — компактний і потужний обігрівач для дизельних автомобілів, кемпінгів, вантажівок, а також для домашнього використання чи магазинів. Ідеально підходить для обігріву приміщень до 50 м².
Технічні характеристики:
| Виробник | Helper |
|---|---|
| Спосіб нагріву | Прямий |
| Площа обігріву | 50 м² |
| Джерело живлення | Мережа |
| Напруга мережі | 12/24/220 В |
| Потужність | 5000 Вт |
| Продуктивність | 195 м³/год |
| Температура вихідного повітря | 129°C |
| Об'єм паливного бака | 5 л |
| Габарити | 385 х 240 х 308 мм |
| Робоча температура | -40°C до +50°C |
Особливості:
- Автономна робота
- Компактний розмір
- Висока продуктивність
- Низький рівень шуму
- Регульований термостат нагріву
- Захист від перегріву
Комплектація:
- Дизельний автономний обігрівач вебасто 5000 Вт Helper
- Упаковка
- Інструкція
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Helper |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність обігріву | 5000 Вт |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 308 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Частота | 50 GHz |
| Особливості | Терморегулятор |
| Обсяг паливного бака | 5 мл |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип палива, що використовується | дизельне паливо (солярка) |
| Максимальна температура нагрівання | 129 град. |
- Ціна: 8 123,75 ₴








