вулиця Новокостянтинівська, 2В · (Шоу Рум), Київ, Україна
Графік роботи
Понеділок
09:0018:00
Вівторок
09:0018:00
Середа
09:0018:00
Четвер
09:0018:00
Пʼятниця
09:0018:00
Субота
09:0018:00
Неділя
09:0018:00
Відгуки про компанію Kuvalda-shop
Stanislav
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег Г.
Нейтрально
Угода на маркетплейсі Prom.ua
По всіх категоріях пройтись - буде складно і довго, але: 1) замовив компресор #-фірми, порадили *-фірми, на 1000 дорожчий (на інших сайтах/магазинах, різниця в ціні +-200 грн.), набір, додатково до компресора - 1016грн. - зробили знижку - за 880грн. (На інших сайтах дана модель +-600-700 грн.) Висновок: 1- завищені ціни! 2) зв'язались швидко, але з ними зв'язатись - через мобільний зв'язок - довго. Через Вайбер - швидко. 3) при оформленні замовлення, дізнався, що його немає в наявності 😹. 4) Компресор, прийшов цілий, але - вилка (яка вставляється в розетку) - була зігнута - конкретно ці два металевих стержня. 5) Компенсацію - жодної, вилку вони нову не вислали. Але пообіцяли, в разі потреби у ремонті, то тоді і замінять вилку🤣. Позадавши оператору запитання, про гарантію і все що стосується гарантії - отримав відповідь: "я охоче відповіла б, на запитання, але все вирішується, в разі потреби ремонту" Загальний висновок: Оператор +-таке собі, великої ролі не зіграла. Компресор - не готовий до використання (зламана вилка), ціна завищена, від аналогічних інтернет магазинів, гарантія - "Фількина Грамота".
Іван Д.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Олег К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Беру вторую дуйку очень хорошо прогревает помещения 25 кв тянет без проблем
По всіх категоріях пройтись - буде складно і довго, але:
1) замовив компресор #-фірми, порадили *-фірми, на 1000 дорожчий (на інших сайтах/магазинах, різниця в ціні +-200 грн.), набір, додатково до компресора - 1016грн. - зробили знижку - за 880грн. (На інших сайтах дана модель +-600-700 грн.)
Висновок: 1- завищені ціни!
2) зв'язались швидко, але з ними зв'язатись - через мобільний зв'язок - довго. Через Вайбер - швидко.
3) при оформленні замовлення, дізнався, що його немає в наявності 😹.
4) Компресор, прийшов цілий, але - вилка (яка вставляється в розетку) - була зігнута - конкретно ці два металевих стержня.
5) Компенсацію - жодної, вилку вони нову не вислали. Але пообіцяли, в разі потреби у ремонті, то тоді і замінять вилку🤣. Позадавши оператору запитання, про гарантію і все що стосується гарантії - отримав відповідь: "я охоче відповіла б, на запитання, але все вирішується, в разі потреби ремонту"
Загальний висновок: Оператор +-таке собі, великої ролі не зіграла. Компресор - не готовий до використання (зламана вилка), ціна завищена, від аналогічних інтернет магазинів, гарантія - "Фількина Грамота".
Беру вторую дуйку очень хорошо прогревает помещения 25 кв тянет без проблем